Слухай онлайн
Cуспільство

Представники диспетчерських служб Львівщини обговорили взаємоінформування

Представники диспетчерських служб області обговорили перспективи системи взаємоінформування
Представники диспетчерських служб області обговорили перспективи системи взаємоінформування
Представники диспетчерських служб області обговорили перспективи системи взаємоінформування
Представники диспетчерських служб області обговорили перспективи системи взаємоінформування
1/2
Представники диспетчерських служб області обговорили перспективи системи взаємоінформування, - повідомили у прес-службі ДСНС Львівщини.

23 травня на базі Франківського районного відділу ДСНС м. Львова області відбулася семінар-нарада щодо вдосконалення системи взаємного інформування оперативно – диспетчерських, диспетчерських служб організацій, підприємств та установ області про виникнення надзвичайних ситуацій, некласифікованих подій, пожеж та інших небезпечних подій.

Семінар ініційовано Головним управлінням ДСНС Львівщини  за участі оперативно – диспетчерських служб організацій, підприємств та установ області, зокрема: департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту  і гарячої лінії Львівської міської ради, представників Головного управління національної поліції у Львівській області, КП ЛОР ʺЛьвівська станція швидкої медичної допомогиʺ, ПАТ ʺЛьвівгазʺ, ПАТ ʺУкраїнська залізницяʺ регіональної філії ʺЛьвівська залізницяʺ, обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ʺГалсіллісʺта багатьох інших.

Семінар-нараду провели з метою вдосконалення системи оперативного взаємоінформування про надзвичайні ситуації та небезпечні події, покращення організації роботи служб щодо отримання та доведення інформації до відповідних посадових осіб, підрозділів та служб, а також організації всебічної взаємодії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Учасники семінару обговорили проблемні питання, що стосуються передачі інформації із найбільш поширених небезпечних подій: дорожньо-транспортні пригоди, снігові замети, відкривання заблокованих дверей, пожежі у екосистемах, замінування тощо.

Важливим також є те, щоб диспетчери володіли теоретичним знаннями щодо класифікації та визначення рівня надзвичайної ситуації, і передавали достовірну інформацію дотичним до події службам.

Учасники семінару запропонували різні шляхи щодо покращення взаємодії та оперативного оповіщення про надзвичайні ситуації. В результаті обговорення  вирішено продовжувати постійне взаємоінформування про виникнення небезпечних подій, та дотримуватися алгоритму передачі інформації з районних ланок до головних управлінь, для одержання достовірної інформації у найкоротші терміни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ