Представники Львівщини - призери чемпіонату України з гірськолижного спорту

1/2
Як повідомили Гал-інфо в Управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА, цими вихідними, 14-16 лютого, в ТК “Буковель” на Івано-Франківщині відбувся чемпіонат України з гірськолижного спорту.

Спортсмени Львівщини успішно виступили на цих змаганнях, в командному заліку виборовши 3 місце та поступившись лише спортсменам Івано-Франківщини та Закарпаття.

В індивідуальному заліку Ольга Книш виборола золоті медалі в дисциплінах слаломі-гіганті та слаломі. У цих же дисциплінах виборов бронзові медалі Михайло Карпушин.

За крок до медалі зупинилась Теліга Анастасія, посівши 4 місце в дисципліні слалом та 7 місце в слаломі-гіганті. На 5 сходинці опинилась Катерина Шепіленко в дисципліні слалом-гігант.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, юні танцюристи із Стрия - чемпіони України в європейській програмі.