Слухай онлайн
Економіка

​Промислове виробництво на Львівщині у січні – червні зросло на 1%

У січні-червні 2017р. порівняно з січнем-червнем 2016р. випуск промислової продукції у Львівській області зріс на 1,0%. Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.
фото умовне

Зокрема на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря він збільшився на 1,8%, у переробній промисловості – на 0,9%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 0,8%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 14,3%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,2%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 7,5%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 5,7%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,7%).

Зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 7,6%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 6,2%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 0,1%). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ