Слухай онлайн
Cуспільство

Прикордонні райони Львівщини об’єдналися у вирішенні проблем життєдіяльності

У місті Яворові відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування Яворівського, Мостиського та Жовківського районів, розташованих у львівському прикордонні.
Фото Гал-інфо.

Про це повідомив власкор Гал-інфо з посиланням на голову Яворівської районної ради Володимира Сичака.

З його слів, мета цього зібрання – поділитися досвідом, як Яворівщина, Мостищина, Жовківщина вирішують проблеми життєдіяльності, зокрема, в царині створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

«Для обміну досвідом та особистих вражень щодо роботи районів в Яворів прибули наші сусіди – голова Жовківської районної ради Роман Горбань із депутатами, керуючий справами Мостиської районної ради Василь Саламаха з представником міста Судової Вишні. Обговорили питання стосовно майбутньої адміністративно-територіальної реформи: утворення нових районів, ОТГ. Також сторони поділилися досвідом у сферах культури, освіти та медицини», – зазначив Володимир Сичак.

На запитання журналіста, чи така співпраця між прикордонними районами Львівщини продовжуватиметься й надалі, – голова Яворівської районної ради відповів, що обов’язково.

«Такі зустрічі дають можливість удосконалити свою діяльність, впровадити нові підходи і методи роботи, шукати неординарні шляхи вирішення питань життєдіяльності і розвитку районів», – пояснив Володимир Сичак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ