Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Росія розмістила поблизу кордонів України ядерні ракети

Ракети з радіусом дії до 500 кілометрів зараз стоять на відстані 400 кілометрів від української території.
Росія розгорнула ракети "Іскандер" неподалік України / Фото defence.ru
Росія розмістила поблизу кордонів України ядерні ракети. Фото: Fox News

Росія розгорнула ракети й пускові установки "Іскандер" неподалік у своєму західному регіоні, - інформує УНІАН з посиланням на Fox News.

Як свідчать супутникові знімки, зроблені компанією Imagesat International на замовлення Fox News, ракети, здатні нести ядерну зброю, розташовані приблизно за 430 кілометрів від кордону України в Краснодарі. Американський телеканал повідомляє, що російські ракети на знімках розміщені поруч з кількома бункерами й іншими складськими ангарами.

Поруч з однією пусковою установкою стоїть мобільна система, яка швидко проводить перезарядку, досилаючи нові ракети. Один з входів у бункер відкритий, а інша установка перезарядки якраз виїжджає з нього назовні. Радіус дії балістичних ракет "Іскандер" близько 500 кілометрів. Вони можуть нести як звичайні, так і ядерні боєголовки, становлячи загрозу для більшості союзників США по НАТО. Fox News також повідомляє, що такі ж ракети Росія розгорнула біля кордону з Монголією в Улан-Уде на своєму півдні. Том були помічені як мінімум чотири пускові установки і системи перезарядки для них.

Американський телеканал нагадує, як нещодавно секретар ради безпеки Росії Микола Патрушев заявив, що Україна скоро може втратити свою незалежність, тому що, мовляв, її владу "контролює" Захід.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ