Слухай онлайн
Cуспільство

Російській відеоблогерці Анастасії Івлєєвій заборонили в’їзд в Україну на три роки

Як повідомили у прес-службі АДПСУ, в Україну не пропустили російську відеоблогерку Анастасію Івлєєву через незаконне відвідування Криму.
Російській відеоблогерці Анастасії Івлєєвій заборонили в’їзд в Україну на три роки. Фото: Coub.com

5 лютого в Україну не пропустили громадянку Росії Анастасію Івлєєву, яка є відеоблогером та телеведучою. Жінка прилетіла в Київ рейсом з Мінська. У ході прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби з’ясували, що мандрівниця перебувала в АР Крим у 2017 році. З її пояснень – на півострів вона їздила відпочивати і потрапила з території РФ авіаційним транспортом. Через порушення законів України громадянці РФ проставлено заборону в'їзду в Україну терміном на 3 роки та відмовлено в перетині кордону.

Додамо, Державною прикордонною службою разом з іншими правоохоронними органами виокремлено більше 3,2 тисяч громадян, які могли незаконно перебувати на ТОТУ. Інформація про них акумулюється і використовується, як додаткова, у ході здійснення прикордонного контролю та прийняття правового рішення. Зазначимо, за останні декілька років правоохоронцями прийнято рішення про заборону в’їзду в нашу державу стосовно 140 іноземців з числа діячів культури та мистецтва.

Держприкордонслужба України звертається до громадян, профспілок, установ та громадських організацій, у разі запрошення на територію України іноземців та осіб без громадянства, уточнювати у них, чи не відвідували вони, насамперед незаконно, ТОТ АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ