Рятувальники під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадянами провели бесіду щодо дотримання пожежної безпеки в побуті, нагадали правила користування газовими та електроприладами.
Також наголосили на забороні спалювання сухостою та дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Поспілкувались з дітьми де нагадали важливі теми безпеки.
Попередження небезпечних подій – це не лише відповідальність рятувальників, а й справа кожного громадянина. Шляхом свідомого дотримання правил безпеки та вчасної реакції на небезпеку, ми можемо захистити себе, своїх близьких та майно від небезпеки.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ