Слухай онлайн
Cуспільство

Рятувальники Львівщини нагадують правила пожежної безпеки

Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
1/8
У Львівській області рятувальники нагадують населенню про дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ДСНС Львівської області.

З метою попередження пожеж в побуті рятувальники Бродівського, Городоцького, Личаківського та Радехівського районів провели профілактичні відпрацювання населених пунктів Львівської області.

Рятувальники звернули особливу увагу господарів осель на своєчасність проведення чистки димових та вентиляційних каналів, забезпечення безпечного користування електроприладами та пічним опаленням.

Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, рятувальники звернули увагу населення на сумну статистику загибелі людей.

Не оминули рятувальники своєю увагою учнів та дошкільнят. Дітям була проведена бесіда щодо дотримання основних правил пожежної безпеки вдома та у школі.

Надзвичайники вручили листівки застережного характеру, де чітко вказані дії під час виникнення пожеж та, як діяти в екстремальних ситуаціях.

Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ