Слухай онлайн
Cуспільство

Рятувальники Львівщини отримали спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі

Рятувальники Львівщини отримали спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі на базі Ford Ranger. Про це повідомили 24 листопада Гал-інфо у пресслужбі ДСНС Львівської області.

24 листопада рятувальники Львівщини отримали ще 2 спеціально аварійно-рятувальні автомобілі легкового типу САРМ-Л. Автомобілі закуплені в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Спеціальні аварійно-рятувальні машини на базі шасі FORD RANGER призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Позашляховики укомплектованi усім необхідним обладнанням, а саме: гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, розжим, домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням.

Тому для рятувальників, які працюють на місці ДТП, дані авто дадуть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події і їх ліквідовувати та професійно надавати постраждалим допомогу.

І вже сьогодні нові автівки виїдуть на бойове чергування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ