СБК "КІВС-Львів" двічі поступився "Переяславу" в матчах баскетбольної Вищої ліги

Матчі вікенду, які відбувалися у Переяславі, завершилися поразками команди Ірини Клєніної.

У суботньому матчі визначальною стала перша половина. Її господарки завершили з перевагою в 12 очок. Третя та четверта чверті вийшли більш рівними, їх загальний рахунок – 41:42 на користь львів’янок. Центральною фігурою в матчі стала 15-річна Карина Панчук. На рахунку гравчині БК «Переяслав» 31 набране очко. У львів’янок найбільш результативною стала Дарина Степанюк, яка заробила для своєї команди 20 очок.

«Переяслав» - СБК «КІВС-Львів» 81:70 (18:14 22:14 17:22 24:20)

Недільний матч розпочався для львів’янок набагато краще. Перша чверть завершилася з рахунком 25:13 на їхню користь. Однак вже в наступній десятихвилинці господарки не лише змогли зрівняти рахунок, а й обігнали СБК «КІВС-Львів» у кількості набраних очок. Наступні чверті завершилися почерговими перемогами двох команд з мінімальною різницею, що на фінальний результат не вплинуло.

«Переяслав» - СБК «КІВС-Львів» 82:78 (13:25 27:12 26:24 16:17)

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, СБК «КІВС-Львів» поступився «збірній Києва-ТНУ» в попередніх іграх Вищої ліги.