"Шахтар" розгромив ПФК "Львів"

Футболісти «Львова» пропустили на виїзді 5 «сухих» м'ячів від чинного чемпіона України.

«Шахтар» (Донецьк) – ПФК «Львів» 5:0

Голи: Альваро (17, автогол); Нем (51); Болбат (55); Коваленко (63); Алан Патрік (76)

«Львів»: Бандура, Вісенте (Насонов, 27), Адам'юк, Борзенко, Парамонов, Кадіна, Ліпе (Сабіно, 55), Альваро, Педро, Пернамбуко (Шина, 66), Бруно

«Шахтар»: Шевченко, Болбат (Бондар, 76), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Алан Патрік, Маркос Антоніо, Нем (Тете, 66), Коваленко (Дентіньо, 80), Тайсон, Мораеш

На 17-ій хвилині м'яч після удару Велінтона Нема від Альваро залетів у ворота – 1:0. Іще до перерви донеччани могли збільшити свою перевагу в рахунку, але майстерно зіграв голкіпер Олександр Бандура, виручивши львівську команду. До слова, він неодноразово рятував «синьо-золотих левів» упродовж усього цього поєдинку. На жаль, другий тайм львів'яни повністю провалили.

На 51-ій хвилині Тайсон вивів один на один Нема, котрий перекинув кулястого через воротаря – 2:0. Невдовзі той же Тайсон віддав хорошу передачу Сергію Болбату, і той влучно пробив у дальній кут воріт – 3:0. Четвертий і п'ятий голи забили відповідно Віктор Коваленко та Алан Патрік. Таким чином уже 5 матчів поспіль футболісти «Львова», які зазнали найбільшої поразки цього сезону, не можуть поповнити власну скарбничку очками...