Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Ще два освітні заклади Львова сортуватимуть відходи

Навчальні заклади Львова активно долучаються до проєкту «Роздільний збір побутових відходів у навчальних закладах Львівської МТГ».

Вже цього навчального року учні загальноосвітньої школи №49 та ліцею міжнародних відносин ім. Василя Стуса сортуватимуть у своїх закладах усі фракції відходів, повідомляють в ЛМР. 

«До початку навчального року ми встигли встановити відповідні кольорові контейнери для усіх фракцій відходів у цих закладах. Хочемо, щоб дітям було цікаво, інформативно та весело сортувати сміття. Приємно, що кількість шкіл, які долучилися до проєкту «Роздільний збір побутових відходів у навчальних закладах Львівської МТГ», зростає», - повідомили в ЛКП «Львівспецкомунтранс».

До проєкту «Роздільний збір побутових відходів у школах Львівської міської територіальної громади» вже доєдналося 11 навчальних закладів. Як розповідають в управлінні з питань поводження з відходами, на території цих шкіл встановили контейнери для усіх фракцій відходів - паперу, пластику, скла, органіки, змішаних відходів, які забирають окремі машини. Відтак, завдяки різнокольоровим контейнерам з яскравими написами і зображеннями, діти зможуть легко запам’ятати, куди і що саме викидати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ