Слухай онлайн
Cуспільство

Скоро до школи: у Луцьку вдесяте відбулась благодійна акція для дітей

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/5
Як повідомили 28 серпня Гал-інфо у Відділі інформаційної роботи Луцької міської ради, за ініціативи Луцької міської ради впродовж 10 років напередодні навчального року відбувається благодійна акція “Скоро до школи”.

Ось і сьогодні у стінах Луцького замку відбулось вручення шкільних ранців дітям з сімей учасників антитерористичної операції, дітям з інвалідністю, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. У акції взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ліна Галан, фінансовий директор ТОВ ʺКромберг енд Шуберт Україна Луʺ Олександр Шаварський, а також керівник волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк. А почесними гостями заходу стали діти, заради яких усе й відбулося.

Розпочалось все із театралізованого дійства, під час якого юним глядачам розповіли, що освіта — надзвичайно необхідна річ у житті кожної людини. Головним героєм вистави став юний Кликун, який задля порятунку міста переборює власну лінь і здобуває нові знання.

“Так швидко проминуло літо, і вже незабаром ці чудові дітки вперше переступлять шкільний поріг та стануть першокласниками.

Знання нелегко здобувати, та завдяки підтримці педагогів й оточуючих, я впевнена, ви станете розумними, ввічливими та добрими людьми. Будьте усміхненими, щасливими, здоровими, ростіть на радість рідних та близьких, на радість Луцька та України. Вітаю із початком навчального року”, - привітала дітей Ірина Чебелюк.

Потому діткам вручили шкільні ранці, продуктові набори для їх батьків та солодкі подарунки.

Окрім того, за сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток міста Луцька та розбудову української незалежної держави, а також з нагоди 29-ї річниці Незалежності України Почесну грамоту міського голови було вручено Олександру Шаварському.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ