Слухай онлайн
Cуспільство

Славська ОТГ запрошує на посади поліцейських офіцерів громади

Як повідомили 8 квітня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області, оголошено конкурс на посади поліцейських офіцерів громади у Славську ОТГ.

Участь в конкурсі можуть взяти співробітники поліції з досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та водійським посвідченням. 

Головне завдання поліцейського офіцера громади – надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. 

Для здійснення службової діяльності поліцейський буде забезпечений облаштованим приміщенням для роботи, службовим автомобілем та необхідним екіпіруванням.

Онлайн-реєстрацію анкет для кандидатів на посади поліцейського офіцера можна заповнити за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua. 

Усю інформацію про етапи відбору та подальше навчання бажаючі можуть знайти за посиланням.

Славська селищна об’єднана територіальна громада першою взяла участь у проекті «Поліцейський офіцер громади» на Львівщині. Мета проекту – забезпечити кожну територіальну громаду поліцейським офіцером, який не лише працюватиме на території цієї громади, але й, по можливості, житиме там.

Об’єднані територіальні громади можуть ініціювати конкурс на створення у них посад поліцейських офіцерів, створивши для цього необхідне матеріально-технічне підґрунтя - належно обладнане робоче місце та забезпечення транспортом – основні вимоги до адміністрації громад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");