Спортсмен зі Львівщини став переможцем етапу Кубка світу з парабіатлону

Василь Кравчук здобув золоту медаль з біатлону в гонці middle на 10 км у класі сидячи LW10-12.
Фото - ЛОДА

Про це йдеться на сайті ЛОДА.

Львів'янин Василь Кравчук здобув золоту медаль з біатлону та став переможцем етапу Кубка світу з парабіатлону. До слова, весь п’єдестал у цій гонці – український: друге місце в тернополянина Тараса Радя, а третє – в закарпатця Олександра Алексика.

«Непогані погодні умови. Гарно відпрацювали лижі. Сильно пробіг ходом, швидкострільність і майже влучна стрільба: один промах з чотирьох рубежів», - прокоментував Василь Кравчук.

Також вчора Кравчук здобув срібну медаль на цих змаганнях у спринті персюіт. Це була остання гонка на цьому етапі Кубка світу.

«Обмеження тільки в нашій голові. Немає нічого неможливого для того, хто вірить у свої сили. Нереальний приклад натхнення. І така праця дає плоди – дві медалі у Василя та шість у ще одного представника  львівського обласного центру «Інваспорт" Павла Баля», – зазначив керівник управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім'як.