Слухай онлайн
Cуспільство

Споживачам „Залізничтеплоенерго” розширили графік подачі гарячої води

З 5 лютого мешканцям будинків на вулицях Петлюри, Любінської, Кульчицької, Кульпарківської та Виговського ЛМКП „Залізничтеплоенерго” розширило графік подачі гарячої води з шести годин до одинадцяти. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор ЛМКП „Залізничтеплоенерго” Мирон Терех.
  Зокрема, за його словами, на сьогодні завдяки реставрації і ремонту ЦТП значно покращили графік постачання гарячої води практично у всьому районі. До прикладу, в районі вул. Симона Петлюри графік гарячого водопостачання розширено до 11 годин, на вул Люблінській, Патона, Караджича графік постачання – 16 годин. У червні цього року планують розширити графік подачі гарячої води на Рясне-1.
„Таке розширення графіку подачі води нам дозволив зробити новий тариф, оскільки він принаймні на сьогодні є окупний. Проте підприємство все ж потребує додаткових коштів на  розширення роботи насосних  станцій та збільшення робочого дня операторів. Зокрема, на сьогодні споживання електроенергії зросло в 1,5 – 1,7 рази. Також 35 ЦТП підприємства обслуговує 70 операторів, за годину роботи яким платять 2,5 грн, що дуже мало при шестигодинному графіку подачі води”, – зазначив Мирон Терех.
На сьогодні розширеним графіком води охоплено близько 85% споживачів «Залізничтеплоенерго».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ