Слухай онлайн
Економіка

США передбачили у бюджеті 250 млн дол. на оборону Україні

США у проекті оборонного бюджету на 2020 рік передбачили надання Україні 250 мільйонів доларів на посилення безпеки і оборони України.

Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію посольства України у Вашингтоні.

"У офіційно оприлюдненому проекті оборонного бюджету США на 2020 рік передбачається надання Україні 250 млн доларів на цілі посилення безпеки і оборони в рамках програми "Ініціатива безпекової допомоги Україні" (Ukraine Security Assistance Initiative, USAI)", - повідомили в українському дипломатичному представництві у Facebook.

Згідно з документом, зазначені кошти планується спрямувати "на підтримку Збройних сил та національних сил безпеки України та для заміни будь-якого озброєння та товарів оборонного призначення, які вже були надані Україні Сполученими Штатами".

"Важливо, що порівняно з бюджетним запитом на 2019 рік пропонована сума безпекової допомоги нашій державі збільшена на 50 млн доларів", - підкреслили у посольстві України.

У подальшому бюджетний запит має пройти обговорення у конгресі США, де можуть вноситися зміни і доповнення. Тож, реальні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");