Стаховський не проти знову виграти турнір АТР у Хорватії

Друга "ракетка" України Сергій Стаховський вийшов у друге коло турніру Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) у Загребі (Хорватія) з призовим фондом $439 тисяч.

У стартовому поєдинку Стаховський у понеділок впевнено обіграв 18-річного хорвата Борна Чорича - 6:2, 6:4, повідомляє Укрінформ.

Матч тривав 1 годину 26 хвилин. На рахунку українця чотири ейси, лише одна подвійна помилка і п'ять виграних геймів на подачі суперника. Хорват відзначився двома подачами навиліт, трьома подвійними і двома брейками.

Путівку до чвертьфіналу Стаховський розіграє у матчі з переможцем протистояння між словенцем Блаженом Кавчичем і шостим номером "посіву" росіянином Михайлом Южним.

Донеччанин Ілля Марченко, який пробився в основну сітку балканських змагань, вигравши кваліфікаційний турнір, в першому колі зустрінеться у вівторок із сербом Віктором Троїцькі, "посіяним" у столиці Хорватії під 7-м номером.

Нагадаємо, що Сергій Стаховський у 2008 році став переможцем турніру у Загребі.