Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Ситуація в енергосистемі на 22 червня

Ворог здійснив масовану атаку на енергетичні об’єкти, є пошкодженне обладнання та поранені працівники; після обстрілів збільшення обсягів обмежень електропостачання наразі не планується.

ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ

Після восьми масованих атак на енергосистему, які ворог завдає з березня, ситуація в енергетиці залишається складною.

Через дефіцит генерації будуть діяти графіки погодинних відключень споживачів. Наразі у зв’язку із останніми обстрілами збільшення обсягів обмежень споживачів не планується. Графіки відключень будуть застосовуватися з 16:00 до 24:00.

У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено.

Нагадуємо, що відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

Сьогодні вночі атаковано енергетичні об’єкти оператора системи передачі у південному та західному регіонах. На жаль, на одному з об’єктів внаслідок обстрілу постраждали двоє енергетиків. Їх доставлено до лікарні. Є пошкоджене обладнання. Загоряння ліквідовано силами ДСНС. Наслідки уточнюються. Триває їх ліквідація.

Також під час обстрілу відключалася повітряна лінія електропередачі у східному регіоні, що призвело до зниження навантаження на генеруючому об’єкті.

У західній області було атаковано об’єкт газової галузі.

На Донеччині внаслідок обстрілу споруд шахти сталося відключення електроенергії. У  шахті перебували 7 працівників, яких вивели на поверхню. Постраждалих немає.

СТАН МЕРЕЖ

У Чернігівській області з технологічних причин двічі короткостроково відключалась повітряна лінія обленерго. В результаті знеструмились підстанції та приєднані до них побутові та промислові споживачі. Усіх заживили.

НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

У Донецькій області на одній із шахт зупинялось вентиляційне обладнання. У шахті перебували 67 працівників, яких було виведено на поверхню. Роботу вентиляційного обладнання відновлено.

ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 33 559 МВт*год. Експорту не передбачається.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ