Слухай онлайн
Cуспільство

«Тарифи на тепло зростати не будуть», - Садовий

Вчора у Києві відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, під час якого обговорювали питання тарифів на газ та теплопостачання для населення. Мер Львова Андрій Садовий, який взяв участь у засіданні Конгресу, розповів, що тарифи на тепло для населення не зміняться, натомість держава передбачила компенсаторний механізм для тепловиків.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Впродовж останніх двох тижнів мені доводилося тричі їздити у відрядження до Києва щодо питання тарифів. А вчора відбувся Конгрес місцевих влад. Між Кабінетом Міністрів, Асоціацією міст, палатою громад, НАК «Нафтогазом» були непрості дискусії. В кінцевому випадку домовилися, що тарифи в Україні на тепло не змінюються. Є стабільна ціна на газ для населення. Для теплопостачальних підприємств ціна підніметься, але натомість держава передбачає компенсаторний механізм – збільшиться на 4% надходження до місцевих бюджетів від податку з доходів громадян. Це плюс.

Також домовилися, що НАК «Нафтогаз» не буде мати права безакцептно забирати кошти з рахунків теплопостачальних підприємств, хоча таке бажання у них було.

Отож, маємо такий певний консенсус. Думаю, що в майбутньому держава буде активніше дослуховуватися до позиції міст, і тоді порядку буде набагато більше», - розповів мер Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ