Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Театр Лесі запрошує драматургів та драматургинь до участі в конкурсі

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки ділиться хорошою новиною для усіх тих, хто цінує майстерність слова та довгий час пише у шухляду: мистецька майстерня «Драбина» та Фестиваль Parade Fest проводять VIII Конкурс україномовних п’єс "Драма.UA". Театр Лесі виступає в якості інституційного партнера.

Конкурс п’єс «Драма.UA» спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку драматург-ів/-инь, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до спеціалізованих видань.

Основна мета конкурсу – відкривати широкому загалу імена талановитих українських драматургів і драматургинь та інтегрувати їх в актуальний театральний контекст. Додатковим завдання конкурсу є підтримка сучасних драматургів і драматургинь, промоція їх творів серед театрів, перекладачів та видавців.

Цього року переможець або переможниця отримає фінансову премію у розмірі 30 тис. грн.

П'єси, які наберуть найбільшу кількість балів за оцінками журі та увійдуть до шорт-листа конкурсу, будуть представлені на сцені Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки у форматі перформативних читань в сезоні 21/22.

До участі в конкурсі приймаються авторські п’єси українською мовою, написані не давніше, ніж за два роки до подачі заявки. Максимальна кількість п’єс від однієї людини – дві.

Читайте детальніше умови конкурсу на сайті театру Лесі або в описі події у Facebook та подавайте заявку з 1 липня до 1 вересня 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ