Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Театр у навушниках: тепер п’єси театру Лесі можна послухати онлайн

Львівський театр Лесі Українки запускає Аудіосцену — аудіоп’єси за текстами сучасних українських драматургів та драматургинь.

Відтепер сучасну українську драматургію можна слухати у виконанні акторів та акторок театру Лесі Українки на зручних для вас платформах, повідомляють в ЛМР. Перша аудіоп’єса — «Повітряна тривога» вже доступна у Spotify та YouTube. Невдовзі ця та інші п’єси будуть доступні також на Apple Podcasts та Google Podcasts.

«Аудіосцена театру Лесі — це доступність сучасного театру в будь-який час, адже вона дає нагоду слухати п’єси у акторському виконанні будь-коли — дорогою на роботу, вдома чи на березі моря. Вистава починається тоді, коли захочуть глядачі — варто лише натиснути кнопку “play”.

Аудіосцена — це один з інструментів взаємодії театру і глядачів. А також нагода не втрачати зв’язок між театром та аудиторією — і не тільки місцевою, зі Львова, а й з усієї України та навіть інших країн», — каже Василь Колісник, актор театру Лесі та продюсер Аудіосцени театру Лесі.

Театр Лесі починає проєкт Аудіосцени одразу з трьох аудіоп’єс:

- Перша з них — це «Повітряна тривога», створена за текстом драматурга та перформера Дена Гуменного і за режисурою Влада Білоненка. Її можна послухати у виконанні Андрія Кравчука та Андрія Росчіса.

- Друга — «Як моя мама зіграла в російську рулетку». П’єса драматургині та докторки політичних наук Людмили Тимошенко у режисурі та виконанні Тетяни Фролової.

- Третя — «Я, війна і пластикова граната», створена за п’єсою драматургині й театральної діячки Ніни Захоженко та за режисурою Андрія Кравчука. Ця п’єса звучатиме голосами Миколи Берези, Влада Білоненка, Назара Бонящука, Наталії Мазур, Ісабель Меркулової, Михайла Понзеля, Василя Сидорка і Тетяни Шелельо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ