Слухай онлайн
Економіка

Торік на Львівщині 172 безробітних стали підприємцями

У 2017 році 172 безробітних мешканців Львівщини стали підприємцями. Про це розповіла в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук, повідомили у Відділі інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

З її слів, отримавши від посадовців кваліфіковану інформаційно-консультаційну підтримку, пройшовши професійне навчання за напрямом «Основи підприємницької діяльності» у Львівському центрі професійно-технічної освіти, відвідавши тематичні семінари: «Як розпочати власний бізнес?», «Від бізнес-ідеї – до власної справи», «Ефективне ведення сільського господарства», вони відкрили власну справу.  

Розмір одноразової допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності становив  у середньому 17,1 тис. гривень.

Серед підприємців-початківців 92 особи – це молодь віком до 35 років, 62 − жінки, 44 – мешканці сільської місцевості, 73 – краяни, котрі мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у т. ч. 17 осіб з інвалідністю.

Здебільшого екс-безробітні (69 осіб) подулися у сферу оптової та роздрібної торгівлі, а також ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, 21 особа займається професійною, науковою та технічною діяльністю, 18 – надають інші види послуг, 13 – відкрили виробничі цехи, стільки ж працюють у галузі громадського харчування, 12 реалізовують свої задуми в сфері агробізнесу. Є серед них і ті, хто надає інформаційні та телекомунікаційні послуги, займається будівництвом, фінансовою та страховою діяльністю, здійснює операції з нерухомим майном, обрав сферу адміністративного та допоміжного обслуговування, галузь освіти, охорони здоров’я, спорту, транспорту тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ