Слухай онлайн
Економіка

Торік промисловість Львівщини зросла на понад 5%

Як повідомили у прес-службі ЛОДА, упродовж останніх років промисловість Львівщини демонструє добрі темпи зростання.
Марта Бухтіярова заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА

Зокрема, у порівнянні з 2014 роком у 2018 році промисловість Львівщини зросла на понад 5 %. Про це сьогодні, 6 лютого, під час звіту, розповіла заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

"Валовий регіональний продукт з 2016 року поступово зростає, зростають капітальні інвестиції, обсяги промислового виробництва, заробітна плата. Якщо порівнювати 2018 рік з 2014 роком то промисловості загалом не тільки вдалось відновити темпи свого зростання, але й піднятися на 5,2 %",- зазначила Марта Бухтіярова.

Зокрема фармація зросла на 74,1%, деревообробка + 21,7%, гумові та неметалеві вироби + 19,7%, металургія + 18,7%, текстильна + 15,8%,  харчова +14,8%, енергетика +14,5,  машинобудування + 4,3%.

Для розвитку промисловості торік в області створили Львівський промисловий ХАБ. У структурі ХАБУ – Центр аналітичного забезпечення та промислові кластери.

"Це 8 промислових кластерів: машинобудування, легка промисловість, деревообробна галузь, будівельна, поліграфічна індустрії, приладобудування, металообробка, меблеве виробництво. Торік ми залучили до роботи в цих кластерах 70 підприємств, забезпечили їх планами роботи на цей рік та скоординували їхню діяльність в подальшому",- зазначила Марта Бухтіярова.

У планах – продовження і розширення діяльності кластерів, реєстрація на Міжнародній кластерній платформі , кооперація між кластерами, зменшенні регулювань, законодавці ініціативи від промисловців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ