Слухай онлайн

Три українські стартапи стали найкращими у світі

З семи українських стартапів, які були номіновані на нагороду Golden Kitty Awards, троє стали переможцями, - Еспресо.

Product Hunt один із найпопулярніших сайтів про стартапи. Він дозволяє кожному користувачу розміщувати свої продукти на сайті та дає іншим користувачам можливість коментувати проект та голосувати за нього. Щороку сайт проводить Golden Kitty Awards, що визначає найкращі стартапи у 16 номінаціях. Цьогоріч українці були номіновані 7 разів.

Першу нагороду отримав проект “Setapp”, що дозволяє користувачам економити на macOS-додатках. Він виграв у номінації “Продукт року за версією споживачів”.

Другу нагороду отримав PatentBot у номінації “Бот року”. Проект полегшує процедуру реєстрації торгової марки для українського бізнесу.

Однак тріумфатором конкурсу став популярний додаток Petcube Bites. ВІн дозволяє користувачу видавати їжу для свого домашнього улюбленця віддалено або просто розподіляти порції через рівні проміжки часу. Також сервіс дозволяє здійснити відеодзвінок домашній тваринці та зберегти кліп на автовідповідач. Нам відміну від звичайних камер, Petcube унікальна тим, що дозволяє домашній тварині почати взаємодію. Тож не дивно, що Petcube Bites отримав перемогу у номінації “Найдивніший продукт року”. При цьому додаток обігнав проект Ілона Маска The Boring Company, що пропонує розробити підземні тунелі для зменшення заторів.

Еспресо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");