Слухай онлайн
Культура

Триває онлайн-фестиваль класичної музики "Віртуози"

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, онлайн-фестиваль класичної музики "Віртуози" триває. Вже традиційно, впродовж десятиліть його організатором є Львівська національна філармонія.
Фото зі сторінки ЛОДА

У 2020 році фестиваль, без сумніву, став унікальним та вирізняється з-поміж інших. Відбувається він у форматі дводенного онлайн-маратону, який  присвячений постаті видатного композитора-класика – Людвіга ван Бетховена, адже у 2020 році виповнюється 250 років із дня народження митця.

Вчора, 31 травня, відбулося відкриття фестивалю, яке Львівська національна філармонія транслювала на своїх сторінках у соцмережі Фейсбук та на Youtube - каналі, тож усі охочі мали змогу зануритися у безмежний музичний світ генія. На сцені Концертного залу Людкевича у виконанні українських музикантів звучали кращі фортепіанні, камерно-інструментальні твори, вокальна музика Бетховена, уривки із його опер.

«Ми вдячні кожному за це відкриття «Вітруозів 39» - усім, хто були в кадрі та поза ним. А також усім слухачам за приємні слова та віртуальні овації. Ми дуже хотіли передати атмосферу концертного залу Людкевича, оповитою музикою Бетховена. Сподіваємося, нам це вдалося» - зазначив директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

Сьогодні, 1 червня, проходитиме другий день фестивалю та його закриття. Початок трансляцій о 16:00 год.

Детальну інформацію про розклад подій онлайн-маратону можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");