Слухай онлайн
Культура

Цього року на здобуття Премії імені Івана Франка висунуто 23 твори

Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття Премії ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності у 2019 році, - інформує прес-служба Держкомтелерадіо.

Всього подано 23 твори. Зокрема, у номінації ʺЗа кращу публікацію у друкованих ЗМІʺ – шість публіцистичних творів, опублікованих у газетах ʺМолодь Україниʺ, ʺУкраїнська літературна газетаʺ, ʺЗамкова гораʺ (м. Біла Церква), ʺЧасопис Донеччинаʺ (м. Краматорськ), журналі ʺКраїнаʺ.

13 робіт науковців з Києва, Львова, Запоріжжя надійшло на здобуття премії у номінації ʺЗа кращу наукову роботу в інформаційній сферіʺ.

Дві журналістські програми телеканалу Дніпровської міської ради ʺДніпро TVʺ змагатимуться за премію у номінації ʺЗа кращий твір у телевізійній сферіʺ. Ще дві радіопрограми, що вийшли в ефірі UA: Радіо Культура та радіо ʺРитмʺ (м. Рівне) – у номінації ʺЗа кращий твір у радіомовній сферіʺ.

Нагадаємо, що Премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року. Вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі 10 тисяч гривень в кожній номінації.

Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

З переліком робіт, поданих на здобуття Премії імені Івана Франка цього року, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");