Слухай онлайн
Економіка

У 2005 році телезавод «Електрон» виготовив і реалізував 34 тисячі телевізорів

У 2005 році телевізійний завод «Електрон» виготовив і реалізував 34 тисячі телевізорів. Дохід від реалізації становить 25,8 мільйона гривень (у 2004 році дохід становив 8 мільйонів гривень). Сума прибутку – 1,5 мільйона гривень. Про це під час прес-конференції повідомив генеральний директор телевізійного заводу «Електрон» Орест Яремчук.
Зараз завод випускає до 5 тисяч телевізорів щомісяця. Асортимент телевізорів розширений до 14 моделей з ромірами екранів 37, 54, 63 та 72 сантиметрів по діагоналі.
У 2005 році завод створив понад 100 нових робочих місць. Як зазначив Орест Яремчук, на завод намагаються залучати молодь, осіб до 35 років.
80% продукції заводу реалізовується на Західній Україні. Головними партнерами телезаводу є торгові мережі «Фокстрот», «Технолюкс», «Вікотек», «Бомба». Зараз проводяться перемовини з мережею «Метро».
У 2006 році завод планує щонайменше подвоїти обсяги випуску телевізорів та розширити асортимент ще на 8-10 нових моделей. 
ВАТ "Концерн-Електрон" виробляє телевізійну техніку, телевізійні приймачі кольорового зображення.
Заводи акціонерного товариства виробляють складну радіоелектронну апаратуру спеціального призначення - телевізійні системи, апаратуру і прилади для військової та цивільної авіації, бронетанкової техніки, апаратуру захисту телекомунікацій та інформації, кольорові телевізори тощо.
Акціонерами ВАТ “Концерн-Електрон” є як фізичні, так і юридичні особи. Державної частки у статутному фонді акціонерного товариства немає.
В телевізорах „Електрон” закладено всі можливі функції таких класів телевізорів, зокрема: телетекст, стереозвук на низькій частоті, у великих моделях є звук NICAM (стереозвук з ефіру), є модель із сабвуфером, додаткові функції обмеження доступу („дитячий замок” та режим „готель”). В телевізорах є входи для підключення аналогових та цифрових джерел сигналу, до прикладу, DVD-плеєра, відеомагнітофона S-VHS, сателітної антени, декодера цифрового телебачення, ігрової приставки тощо. Телевізори захищені від коливань напруги від 100 до 280 вольт. Меню управління українською мовою, а також на вибір ще 17 мов.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ