Слухай онлайн
Економіка

У 2017 році на Львівщині припинило діяльність понад 10 тисяч підприємців

Через обов’язок сплати єдиного внеску, а також підняття рівня мінімальної заробітної плати кількість приватних підприємців на Львівщині зменшилась на більш ніж 10 тисяч осіб.
Фото: Гал-інфо

Такі дані сьогодні, 30 січня, оприлюднив начальник ГУ ДФС Львівщини Ігор Кондро, передає кореспондент Гал-інфо.

Так, у 2017 році кількість зареєстрованих на Львівщині приватних підприємців складала більш ніж 111 тисяч осіб. Станом на січень 2018 року їхня кількість становить 98 тисяч осіб. За словами Ігоря Кондро, це пов’язано із тим, що наприкінці 2016 року до Податкового кодексу України внесли зміни, згідно з якими мінімальна заробітна плата становила 3200 грн/місяць (у 2018 році – уже 3700 грн). Крім цього, з 2017 року кожен підприємець-платник податку, незалежно від того здійснює він діяльність чи ні, зобов’язаний сплачувати єдиний соціальний внесок. Відповідно, ті підприємці, які припинили діяльність, почали офіційно її закривати.  

«Ми можемо говорити про те, що активність бізнесу в Україні існує, але кількість тих, хто справді здійснює діяльність, становить фактично 98 тисяч осіб. Раніше їх було понад 111 тисяч, однак серед них фактично 40%, майже 40 тисяч, взагалі не здійснювали жодної діяльності», - підсумував Ігор Кондро.

Чиновник також додав, що в Україні загалом, та на Львівщині зокрема, продовжує зростати кількість юридичних осіб. Так, у 2017 році їх стало на 7 тисяч більше у порівнянні з 2016 роком. Разом з тим, серед юридичних осіб також є такі, що не здійснюють підприємницьку діяльність (близько 40%).  

За останні три роки кількість податківці на Львівщині зменшилась на 40%

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...