Слухай онлайн
Cуспільство

У «Бібліотеці сад» відбувся благодійний літературний вечір на підтримку Вікторії Полюги

1/3
Вікторія Полюга бореться із важкою недугою СМА (спінальна м’язова атрофія). Укол, який може врятувати життя дівчинки, коштує близько 2-х млн дол. Саме тому у місті організовано безліч ініціатив для порятунку Вікторії. Відтак, управління молодіжної політики ЛМР організувало Благодійний літературний вечір на підтримку юної львів’янки.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Захід відбувся у формі синергії досвідченого покоління та молоді. Запрошеною гостею стала авторка Людмила Пуляєва, яка презентувала свої вірші та поділилася досвідом у сфері журналістики, прози та письменництва з юними авторами. Людмила Пуляєва спільно з юною авторкою Христиною Дмитришин представили збірки поезій, з можливістю для гостей заходу придбати авторські напрацювання. Кошти від продажу збірок були перераховані за реквізитами на порятунок Вікторії Полюги.

«Ми також запросили юних авторів представити свою творчість у форматі «вільного мікрофона» - Христину Дмитришин, Познухову Катерину, Нестерука Назарія та Тетяну Іващишин. Це талановиті автори, майбутні відомі письменники та письменниці, які гідно представлятимуть наше місто в літературному просторі», - зазначає Богданна Дума, співорганізаторка заходу.

Управління молодіжної політики Львівської міської ради висловлює подяку партнерам: «Спілці жінок Львівщини» за демонстрацію авторських картин відомих українських художників, відсоток від продажу яких передадуть Вікторії Полюзі;  «Бібліотеці сад» за надання приміщення і забезпечення максимального комфорту гостям заходу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ