Слухай онлайн
Cуспільство

У бібліотеці села Підгірці оновили матеріально-технічну базу

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/2
Ще в кінці травня цього року на засіданні конкурсної комісії визначили переможців конкурсу "Топ-10 бібліотек", який цьогоріч започаткував департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Про це повідомили 4 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

"Топ-10 бібліотек Львівщини": визначено переможців конкурсу

Мета конкурсу – виокремлення і нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на розвиток.

Бібліотека с. Підгірці Заболотцівської ТГ першою використала отриманий фінансовий ресурс у розмірі 60 тис. грн. За отримані кошти бібліотека закупила 10 крісел, 6 комп’ютерних столів, 1 стіл видачі, 1 круглий стіл, 1 тумбу, ксерокс, ламінатор, проектор та екран.

"Бібліотеки – це не просто книгозбірні, а подекуди - єдині культурні центри. Тому зараз просто необхідно забезпечувати їх новим технічним обладнанням, щоб реалізовувати нові сучасні бібліотечні та мистецькі проєкти. Для реалізації цієї мети і організували конкурс "Топ – 10 бібліотек" І цього року він успішно відбувся вперше. Зі 110 поданих заявок конкурсна комісія обрала 10 бібліотек, які отримали фінансовий ресурс на розвиток", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ