Слухай онлайн
Кримінал

У Чернівецькій області адвокат підбурював клієнтку дати хабар у суді

У Чернівецькій області правоохоронці скерували до суду справу проти адвоката, який вчинив підбурювання громадянки до дачі неправомірної вигоди в сумі 1 500 доларів США слідчому для закриття кримінального провадження. Про це повідомила прес-служба прокуратури у Чернівецькій області.

Правоохоронці встановили, що посадова особа Чорторийського психоневрологічного будинку – інтернату з вересня 2014 року вела перемовини з адвокатом С. про надання ним послуг захисника у кримінальному провадженні за фактом привласнення коштів пацієнта.

Адвокат запевнив клієнтку, що для уникнення кримінальної відповідальності та закриття  кримінального провадження, вона повинна дати службовим особам УМВС України в Чернівецькій області неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США і він, як адвокат, передасть грошові кошти відповідній службовій особі.

Жінка погодилась на пропозицію правозахисника. 20 листопада 2014 року С. усвідомлюючи неправомірність своїх дій, з корисливим мотивом отримав частину грошей в сумі 1 000 доларів США, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 27, ч.1 ст. 369 КК України – підбурювання до давання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення службовою особою в інтересах того. хто дає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ