Слухай онлайн
Cуспільство

У Чопський прикордонний загін прибули курсанти-випускники

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
1/6
Як повідомили у прес-службі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, сьогодні у Чопський прикордонний загін прибули курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України.

Протягом двох тижнів вони практично відпрацьовуватимуть знання, здобуті за чотири роки навчання. Хлопці та дівчата проходитимуть стажування виключно у підрозділах охорони кордону. Вони безпосередньо братимуть участь у службі прикордонних нарядів, а також стажуватимуться на посадах начальників структурних підрозділів.

Подібні стажування організовуються для курсантів щороку, аби вони мали змогу навчитися організації та порядку несення служби у реальних умовах обстановки. Набуті навички майбутні офіцери застосують уже за декілька місяців, коли після складання випускних іспитів вирушать у підрозділи охорони кордону для продальшого проходження служби.

Після розподілу та додаткових занять, які з ними провели офіцери загону, курсанти одразу вирушили до відділів прикордонної служби. Бажаємо їм успіхів та сумлінного виконання службових обов'язків!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ