Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Дрогобичі хочуть оголошувати одноденний траур на час прибуття воїнів "на щиті"

Із відповідним зверненням на 51 сесії Дрогобицької міської ради 6 червня виступила місцева депутатка Марта Слотило. За її словами – на час прибуття траурного конвою із полеглим Героєм в Дрогобич вартувало б оголошувати на цей день загальноміський траур, – повідомляє Дрогобицька міська рада.
Фото: Дрогобицька міська рада

Це означає, що усі заплановані масові заходи в цей день мали б скасовуватись, не лунати гучна музика, за бажанням можна приспустити й національні знамена.

Очільник громади Тарас Кучма підтримав пропозицію депутатки. Тож найближчим часом буде видано відповідне розпорядження про це.

Окрім цього в Дрогобичі вчергове закликають мешканців міста щоденно о 9:00 годині ранку гідно вшановувати полеглих воїнів та усіх мирних жителів, чиє життя обірвала війна, під час Загальнонаціональної «Хвилини мовчання».

Хвилину пам’яті у Дрогобичі оголошують із вежі міської ради.

Однак, можна спостерігати, як деякі мешканці громади ігнорують Хвилину пам’яті та поспішають в цей час у власних справах.

«Шановні дрогобичани, це всього лиш хвилина, хвилина яка потребує того, щоб кожен з Вас призупинився, схилив голову та склав молитву в пам’ять про мужніх синів та доньок України, життя яких обірвала російська агресія. В цей час не може бути важливіших справ, як молитва та пам’ять. Тому схиліть голову у скорботі і пам’ятайте – завдяки нашим воїнам ми маємо змогу прокидатися в рідних домівках та ходити під спокійним небом. Тож не будьте байдужими, в 9:00 ранку призупиніться на хвилину, відкиньте думки та помоліться за полеглих Героїв і попросіть заступництва в ангелів за воїнів, які сьогодні воюють», – вчергове закликав Тарас Кучма. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ