Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Дрогобичі погодили проєкт бюджету на 2024 рік

6 грудня у день святого Миколая та день ЗСУ, зібралось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули проєкт бюджету на 2024 рік та низку інших важливих рішень з порядку денного. Про це повідомили у пресслужбі Дрогобицької міської ради.
Фото: Дрогобицька міська рада

Проєкт бюджету на 2024 рік представила членам виконкому начальниця фінансового управління Оксана Савран. Під час обговорення цього питання, члени виконкому зупинились на болючих для громади питаннях – завершенні розпочатих ремонтних робіт – зокрема вулиць Війтівська гора в Дрогобичі та Мекелити в Стебнику, можливості фінансування капітальних ремонтів в громаді та наявності коштів в казні громади для подальшої реалізації важливих проєктів.

Нагадаємо, після затвердження Верховною Радою – з 1 жовтня цього року ПДФО військовослужбовців скеровується до державного бюджету. У зв’язку з прийнятими змінами, місцевий бюджет в наступному році недоотримає понад 250 мільйонів гривень надходжень.

Впродовж грудня триватиме підготовка місцевих цільових програм, які фінансуватимуть з бюджету в наступному році. Представлений виконкому проєкт бюджету пройде обговорення на депутатських комісіях та буде затверджений на черговій сесії міської ради.

Також члени виконкому затвердили рішення про виплату компенсації мешканцям громади, майно яких було пошкоджене внаслідок збройної агресії росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ