Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Дрогобичі стартують відкриті безкоштовні заняття з різних видів спорту

Літні канікули 2024 року для дітей та молоді Дрогобицької громади планують розпочати з рухових активностей. Відділ з питань фізичної культури та спорту запрошує всіх дітей громади до участі у відкритих тренуваннях, під час яких можна спробувати власні сили у різних видах спорту.
Фото: Дрогобицька міська рада

Тренування будуть проводитися кваліфікованими та досвідченими тренерами просто неба на різних локаціях. Відтак всі бажаючи можуть спробувати позайматися різними видами спорту та обрати для себе той вид спорту який буде їм до вподоби – для подальших занять та професійного спортивного розвитку.

Найближче заняття відбудеться вже цієї неділі, 16 червня, з хортингу – національного виду бойового мистецтва в Україні. Тренування буде проводитись на футбольному майданчику зі штучним покриттям на території стадіону ДЮСШ ім. Боберського, що на вул. Дацка, 2. Початок заняття – 11.00.

У Дрогобичі проведуть відкриті заняття з наступних видів спорту:

– Хортинг
– Акройога
– Карате кіокушинкай
– Вільна боротьба
– Ушу
– Таеквондо
– Бокс

Найближче заняття відбудеться вже цієї неділі, 16 червня, з хортингу – національного виду бойового мистецтва в Україні. Тренування буде проводитись на футбольному майданчику зі штучним покриттям на території стадіону ДЮСШ ім. Боберського, що на вул. Дацка, 2. Початок заняття – 11.00.

Всіх охочих запрошують відкласти гаджети в сторону, взяти з собою зручний спортивний одяг, позитивний настрій, друзів та подруг і відвідати безкоштовне тренування, яке точно не залишить вас байдужим.

Орієнтовний графік проведення відкритих тренувань, майстер класів з різних видів спорту для дітей та молоді ДМТГ у літній період 2024 року:

16 червня – хортинг, Дрогогобицький осередок хортингу, спортивний майданчик зі штучним покриттям біля ДЮСШ ім. Боберського, 11:00, Іваницький Денис, Циган Ірина.

17 червня – карате кіокушинкай, спортивний клуб «Боривітер», Гімназія № 17, 16.00, тренер – Золочевський Олександр.

20 червня – карате кіокушинкай, спортивний клуб «Боривітер», Ліцей № 1, 16.00, тренер – Золочевський Олександр.

23 червня – акройога, Дрогобицький осередок хортингу, Амфітеатр, парк на вул. Івана Франка, 11.00, Іваницький Денис, Циган Ірина.

25 червня – ушу, ДЮСШ ім. Боберського, 16.00, тренер – Ключак Вероніка.

9 липня – ушу, с. Верхні Гаї, 16.00, тренер – Ключак Вероніка.

17 липня – ушу, парк на вул. Івана Франка, навпроти головного корпусу ДДПУ ім. Івана Франка, 17.00, тренер – Овчаренко Сергій.

18 липня – вільна боротьба, відділення вільної боротьби СДЮШОР «Спартак», с. Унятичі, 14.00, тренер – Бирка Андрій.

9 серпня – ушу, федерація ушу Львівської області, с. Медвежа, 17.00, тренер – Овчаренко Сергій.

17 серпня – таеквондо, спортивний клуб «Тайфун», парк на вул. Івана Франка, навпроти головного корпусу ДДПУ ім. Івана Франка, 11.30, тренер – Шкраба Віталій.

17 серпня – бокс, спортивний клуб «Патріот», с. Болехівці, тренер – Гнатків Анатолій.

23 серпня – бокс, спортивний клуб «Патріот», м. Стебник, тренер – Гнатків Анатолій.

30 серпня – карате кіокушинкай, спортивний клуб «Боривітер», центральна площа, 16.00, тренер – Золочевський Олександр.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ