Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Дрогобичі створили ще одну прийомну сім’ю

У місті Дрогобич створили нову прийомну сім’ю. Як розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис у родину влаштували двох дітей, позбавлених батьківського піклування, які є рідними сестрами. Про це повідомили 1 вересня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА

Зазначимо, що на території міста Дрогобич функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується та проживає 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також наразі триває пошук батьків-вихователів для дитячого будинку сімейного типу у с. Наварія Пустомитівського району відкриття якого заплановано цьогоріч.

Дитячий   будинок   сімейного  типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання не менш  як  5  дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями звертайтеся до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (032) 261-09-42.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ