Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Дрогобичі триває ремонт доріг: що відомо

У Дрогобицькій громаді триває поточний ямковий та капремонт значної частини вулиць, – зазначають у Дрогобицькій міській раді.
Фото: Дрогобицька міська рада

Як повідомив на понеділковій оперативній нараді керівник Департаменту міського господарства Андрій Паутинка – ремонтні роботи із відновлення дорожнього полотна тривають у Стебнику на вулиці Микилити. Там шляхоремонтники завершили заміну бордюрних каменів. На цей тиждень запланована заміна дощових каналізацій та буде продовжено процес асфальтування дорожнього полотна.

У Дрогобичі триває ремонт вулиці Війтівська Гора. На ділянці дороги було здійснено заміну водопровідних мереж – тож триває процес їхнього випробування. Відтак, буде здійснено монтаж дощоприймачів по дорозі.

Окрім капітальних ремонтних робіт, за словами Андрія Паутинки, нанесено розмітку на вулиці Цвинтарній, відтак заплановане встановлення нових дорожніх знаків. Паркування транспорту по узбіччі цієї дороги буде заборонено.

Паралельно, останні тижні у місті тривав процес нанесення нової розмітки на низку доріг. Майже 70% дорожнього покриття міста уже із оновленою розміткою та оновленими пішохідними переходами.

Що стосується вулиці Зварицької, то за словами Андрія Паутинки, підрядна організація подала пропозиції щодо договірної ціни на ремонт дороги. Пропозиції вивчають.Окрім цього – на вулиці було здійснено заміну водяних мереж. Тож після їхнього випробування розпочнуть асфальтування цієї дороги.

На вулиці Тураша та Люльки підрядною організацією подано договірну ціну на ремонтні роботи, дороги буде забруковано.

Очікують результати тендерних закупівель по вулицях Зварицькій (Дрогобич), Михася (Дережичі), Забівка (Стебник).

У селі Раневичі триває ремонт дороги Трускавецької.

Окрім цього, силами працівників КП «СМУ» по місту тривають поточні ямкові ремонти доріг – зокрема, фінішували ямкові роботи на вулиці Пилипа Орлика, у планах – Княгині Ольги та Самбірська, а також Євгена Коновальця.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ