Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Дрогобичі за вивезення сміття заборгували чотири мільйони гривень

Чотири мільйони гривень заборгували споживачі послуг за вивезення сміття. Про це повідомили 1 серпня у пресслужбі Дрогобицької міської ради.
Фото: Zero Waste Lviv

Збір та вивезення твердих побутових відходів, робота з боржниками, рекультивація наявного сміттєзвалища, укладення договорів на вивіз ТПВ з населенням, підприємствами та організаціями – про це говорили під час робочої наради заступника міського голови з комунальних питань Василя Качмара із керівниками комунальних підприємств міста.

Як повідомив директор КП «Комунальник» Володимир Лучків – станом на сьогодні їхньому підприємству, яке займається вивозом ТПВ по місту від населення, організацій, ФОПів та приватників, абоненти в  загальному заборгували понад 4 млн грн.

Вимоги до сучасних полігонів ТПВ: від проєктування до будівництва

За словами Василя Качмара – комунальному підприємству слід найперше переглянути, чи всі домоволодіння, установи та організації мають укладені договори із «Комунальником» на вивіз ТПВ та укласти їх, якщо такі відсутні. Боржників слід повідомити про заборгованість перед комунальним підприємством. Оскільки – несвоєчасна сплата послуг тягне за собою затримку у реалізації важливих проєктів та задумів КП «Комунальник» щодо покращення ситуації із ТПВ у місті та територіальній громаді.

Також під час наради порушили актуальну тему – захаращення територій сміттєвих майданчиків великогабаритними відходами та сміттям. Проблема загострюється в осінній та весняний періоди. Мешканці зносять на сміттєві майданчики сухі гілки та траву, старі меблі та сміття після ремонтів.

Паралельно у Дрогобичі напрацьовують механізм встановлення сміттєвих майданчиків закритого типу із контейнерами під сортування сміття – такі уже облаштовані на вулиці Самбірській та Стрийській, 103.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ