Слухай онлайн
Здоров'я

У Дрогобицькій міській дитячій лікарні відкрили нове інфекційне відділення

фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
1/4
Сьогодні у головному корпусі Дрогобицької міської дитячої лікарні після реконструкції відкрили оновлене інфекційне відділення.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

До цього часу відділення розташовувалося у окремому двоповерховому адаптованому приміщенні, якому більше століття. Ремонтні роботи на об’єкті завершили напередодні, 4 жовтня.

Нове відділення   розраховане на  30 цілодобових  ліжок дитячої інфекції, з них 20 - боксованих. Під час реконструкції облаштували сучасну індивідуальну систему вентиляції та біологічної очистки повітря всіх приміщень, санвузли, пральню, оновили меблі та медичне обладнання.

Реконструкція дитячого інфекційного відділення забезпечить надання медичної допомоги дітям з інфекційною патологією цілого регіону з дитячим населенням понад 40 тис дітей, і в склад якого входять міста Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав, а також дітям, які перебувають на відпочинку у санаторно-курортних закладах Трускавця та Східниці, в сучасних європейських умовах.

Вартість реконструкції склала понад 6,5 млн грн, з яких 5,8 млн – кошти місцевого бюджету, 726 960 грн – субвенція соціально-економічного розвитку з державного бюджету та позабюджетні кошти.

У відкритті оновленого відділення взяли участь – директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, голова Дрогобицької міської ради Тарас Кучма, директор лікарні Оксана Стебельська, начальник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ