Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

У дрогобицькому Палаці мистецтв відкриють нову виставку графічних робіт «Під землею»

Виставка відбудеться 4 лютого, 14:00 у Палаці Мистецтв, у м. Дрогобич, вул. Шевченка, 38. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.
Фото: Дрогобицька міська рада

Євген Коршунов працює з міфотворчістю, локальною історією, абсурдом, а також надихається творчістю дрогобицького митця Бруно Шульца. Перебуваючи на резиденції від Artists at risk та Dro.Art.Residency, мистець вирішив створити графічну серію робіт саме про наше місто та його локації.

Художник створив серію робіт-ілюстрацій, фантазій, що породила його уява про життя в сутеринах, як рефлексію на минуле та сучасне міського життя в умовах небезпеки.

У багатьох будинках є цокольні поверхи, а в старих будинках вони є майже в кожному. Гуляючи по центру Дрогобича, я побачив, як із цокольного вікна на мене дивилась дитина, і мені здалося, що в цих цокольних поверхах доволі затишно. Мені захотілося побувати там. Стало цікаво, як же ж бути там. І я побував у кількох з цих підвалів-цоколів. І там виявилось не так затишно і добре, як я думав. Степан Тудор описував життя Львівської бідноти в цих напівпідвалах, які поетично називав сутерини. І життя там було доволі нестерпним, людей туди заганяла бідність. А нині частина жителів Дрогобича загнана в ці підвали не бідністю, а небезпекою, яку несе війна» – розмірковує автор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ