Слухай онлайн
Економіка

У Кабміні знають, як погасити борги за "зеленим" тарифом

Борг держкомпанії "Гарантований покупець" перед виробниками "зеленої" електроенергії можуть погасити за рахунок держбюджету і випуску ОВДП.
Фото: "Економічна правда"
Про це йдеться у протоколі засідання Антикризового енергетичного штабу за 18 вересня, який є у розпорядженні liga.net, передає "Економічна правда".
Відповідно до документа, відповідальним за погашення боргу перед виробниками ВДЕ визначили Мінфін.
"До жовтня 2020 року міністерство повинно "знайти шляхи реалізації закону про вдосконалення умов підтримки альтернативних джерел енергії (закон 810-Х) і меморандуму" із "зеленими" виробниками.
Борги перед ВДЕ планують погасити двома способами: за рахунок випуску ОВДП і траншами з державних бюджетів на 2020-2021 роки", - зазначає видання з посиланням на документ.
"Про результати поінформувати Кабінет міністрів, Міненерго і НКРЕКУ", - йдеться у протоколі.
"Прийнятий у липні закон 810-Х передбачає, що з держбюджету може бути погашено не менше 20% боргів по "зеленому" тарифу. За словами в.о. гендиректора Директорату електроенергетичного комплексу при Міненерго Олександра Мартинюка, решта суми боргу може бути погашена за рахунок ОВДП і кредитів у держбанків", - зазначає liga.net.
При цьому, станом на 20 вересня борг "Гарантованого покупця" перед виробниками "зеленої" електроенергії досяг 21,7 млрд грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ