Слухай онлайн
Культура

У Кам’янці-Подільському відбудеться театральний фестиваль «Комора»

У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині 14-17 жовтня відбудеться фестиваль театрального мистецтва «Комора», під час якого свої вистави покажуть колективи з 9 міст.

Про це повідомила пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

Театральний фестиваль "Комора" зустрічатиме кращі театральні колективи з Києва, Чернівців, Рівного, Харкова, Коломиї, Пісочина, Ковеля, Вишгорода та Кам′янця-Подільського. 

З 14 по 17 жовтня, упродовж чотирьох днів, в ЦКіМ "Розмай" вони презентуватимуть глядачам свої вистави. З 11.00 до 21.00 ви побачите цікаві постановки від переможців минулих фестивалів, а також театрів, які завітають до нас уперше. 

Квитки можна придбати в ЦКіМ "Розмай" і за тел. 0985762228. Вартість абонементів на 4 дні - 350 грн, на 1 день - 100 грн. 

Програма:

14 жовтня

  • 11.00 – 11.30 - урочисте відкриття
  • 11.40 – 12.30 - Народний театр-студія «Чудеса в решеті», смт Пісочин, «Нагороди» - пластичні історії за мотивами коміксів Херлуфа Бідструпа
  • 13.30 – 14.30 - Театр-студія «Дев'ятий замок», Чернівці, «Вдови» - фарс за п’єсою Славоміра Мрожека
  • 15.30 – 16.30 - Творче об'єднання «Різні Люди», Вишгород, «І все-таки я тебе зраджу...» - драматична імпровізація за п’єсою Неди Нежданої
  • 17.30 – 18.30 - «Народний художній колектив» театральна лабораторія «ВідСутність», Рівне, «Повернення» - драма-притча, 16+
  • 19.30 - 20.40 - Київський театр «Egoist», «Детектив. Готель» (інтерактивний детектив комікс), 18+

15 жовтня

  • 11.00 – 11.30 - Зразкова театр-студія «Мельпомена», Кам'янець–Подільський, психологічна драма «Родима пляма» (моновистава)
  • 12.30 – 14.00 - Театр-студія «На Зарванській», Кам'янець-Подільський, «Забинтовані душі» вистава на основі драматичних монологів сучасних авторів
  • 15.00 – 16.10 - Дитячий народний театр «Сорванцы», Харків, комедія-фарс «Любов до трьох апельсинів»
  • 17.10 – 18.30 - Студентський театр «Жменя», Рівне, «Аз есмь тварь» - інфернальна трагікомедія, 16+
  • 19.30 – 20.40 - Київський театр "VERITAS", trance-драма «Ніч вовків»

16 жовтня

  • 11.10 – 12.00 - Т.І.Н.А. (Театр Щирих Непрофесійних Акторів), Київ, «Той, що прийшов з безодні» - моновистава за мотивами роману В. Гюго «Людина, що сміється»
  • 13.00 – 14.15 - Учбовий театр «Чайка», Київ, вистава «Взаперти» за мотивами твору Жана-Поля Сартра «За закритими дверми» (вистава виконується російською мовою)
  • 15.15 – 16.30 - Народний аматорський (експериментальний) театр-студія «10 ряд 10 місце», Ковель, філософсько-політична драма – новелістична трилогія «Поки прядеться нитка…» (за мотивами новел Віктора Гребенюка – «Крижем», «Ефект Вертера»,   «Чужак», «Вітер після бурі»)
  • 17.30 – 18.20 - Мистецьке об'єднання «Franco-театр», Коломия, пластично-соціальна драма «Дорога в один кінець»
  • 19.30 – 20.40 - Театр «SPLASH», Київ, відморожена пластична доросла казка «Холод» за мотивами Ганса Крістіана Андерсена «Снігова Королева» (вистава виконується без слів, 16+)

17 жовтня

  • 11.10 – 12.30 - Народний театр "Темп" спільно зі Школою Сценічного мистецтва "Great stage", Чернівці, перформанс «Лист до батька» за мотивами Ф. Кафки
  • 13.30 – 14.00 - Народний театр-студія «Лінк», Кам’янець-Подільський, середньовічний фарс
  • 15.00 – 16.00 - Театр Юних Чернівчан, Чернівці, «Тепер ти знову...» психологічна драма
  • 17.00 – 18.40 - Т.І.Н.А. (Театр Щирих Непрофесійних Акторів), Київ, «Кінцева станція - «Кохання» лірична комедія за мотивами п’єси Ольги Степнової
  • 19.40 – 20.40 - Театральна спільнота DSP, Київ, поетична вистава «Стусанина» - біографічний штурхан під ребра на основі поезії В. Стуса
  • 21.00 - закриття фестивалю, нагородження.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ