Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцьку посилено контроль громадського транспорту

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/2
Контроль громадського транспорту у Луцьку посилено. Про це повідомили 2 грудня Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

Продовжується перевірка виконання умов договору на перевезення пасажирів та виконання умов карантину за автобусними й тролейбусними маршрутами. Зокрема, сьогодні було інспектовано громадський транспорт на маршрутах №№ 3, 9, 24, 25, 29, 31.

Під час перевірки зафіксовано численні порушення зі сторони пасажирів, які оплачували проїзд готівкою, а не за допомогою електронного квитка. З усіма порушниками проведено профілактичні бесіди та проінформовано про відповідальність за недотримання умов користування громадським транспортом. Окрім того, ведеться контроль за дотриманням правил карантину і маскового режиму у громадському транспорті міста.

“Ці заходи спрямовані, в першу чергу, на те, щоб навчити перевізника контролю розрахунку за проїзд виключно електронним квитком. Така вимога є закріплена рішенням виконавчого комітету.

До сьогодні ми спілкувалися з перевізниками, проводили робочі наради та зустрічі, однак пожвавлення роботи з їхнього боку так і не було. Зараз контроль здійснюється спільно працівниками перевізника, управління транспорту та зв’язку і департаменту муніципальної варти. Ця робота буде проходити щоденно та регулярно, так як це здійснюється працівниками Луцького підприємства електротранспорту.

Із початку роботи контролерів ріст кількості валідацій електронного квитка у день вже зріст на 9 тисяч. Це означає, що у лучан насправді є електронні квитки, вони знають, як ними користуватися, однак принципово відмовляються це робити, порушуючи законодавство”, - розповів начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ