Слухай онлайн
Культура

У Луцьку відкрили виставку до Дня міста

Сьогодні у Художньому музеї міста відкрили виставку, приурочену до святкування Дня міста. Про це повідомили 11 вересня Гал-інфо у прес-службі Луцької міської ради.

Художні твори представлені автора Елеонори Сабової-Дишко. Талановита художниця є членом Національної Спілки художників України. Вона брала участь в багатьох виставках як в Україні, так і за кордоном — в Німеччині, Польщі. Художниця живе та працює у Луцьку. На виставці представлені твори з початку студентських років до сучасності. Творча манера Елеонори Сабоової-Дишко осблива, представлений живопис стимулює до вдумливих поглядів та філософських роздумів.

Завітали на захід заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, художники-колеги та мистецтвознавці, видавці.

Ірина Чебелюк привітала художницю з чудовою виставкою та побажала подальших творчих злетів та здобутків. “Мистецтво формує та розвиває особистість, впливає на нашу свідомість. Тому роль митців особлива у суспільстві. Ми дотичні до історичних сторінок, які творимо разом з вами. Продовжуйте писати історію нашого міста для майбутніх нащадків”, - зауважила вона.

Тетяна Гнатів зазначила, що за співфінансування міської ради вийшов мистецький альбом “Мовчання — золото” за редакції Віктора Федосюка. “Це вже історія у вигляді альбому, над яким ми довго працювали і пишаємося, що нам це вдалося. Здоров'я, натхнення та віри, що все буде добре”, - доєдналась вона до вітань.

Був присутній на мистецькому заході і чоловік авторки виставки Олександр Дишко, волинський художник, член національної спілки художників України, ініціатор мистецького об'єднання “Куля”. Йому було вручно Подяку міського голови.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, відкрито виставку учасників міжнародних пленерів "Луцький замок".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ