Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У «Львівобленерго» оприлюднили нові графіки відключень електроенергії

ПрАТ «Львівобленерго» розробило оновлені графіки вимкнень електроенергії, зважаючи на специфіку літнього періоду та прогнозований дефіцит потужності.
Фото - ЛМР
Фото - ЛМР
1/1

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Оновлені графіки погодинних відключень (ГПВ) уже доступні на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла».   

Водночас в компанії зазначають, що розпоряджень від НЕК «Укренерго» про впровадження тих чи тих графіків відключень на цей час до «Львівобленерго» не надходило. 

"На українських електростанціях триває масштабна ремонтна кампанія, яка дозволяє підготуватися до наступного опалювального сезону. Енергоблоки, на яких проводять ремонти, деякий час не зможуть виробляти електроенергію. Також цього літа обсяги робіт будуть більшими, ніж у попередні роки через російські атаки минулої осені-зими на енергооб’єкти. Саме тому у літній період може виникнути дефіцит потужності в енергосистемі й, як наслідок, необхідність впровадження графіків", —  пояснили в ПрАТ «Львівобленерго». 

Відтак в компанії розробили оновлені графіки вимкнень електроенергії, зважаючи на специфіку літнього періоду та прогнозований дефіцит потужності.

Згідно з графіком, споживачів поділили на шість груп, які відповідають чергам у графіку погодинних відключень — 1.1, 1.2, 2.1, 2.2, 3.1 і 3.2. Разом з тим зменшилась тривалість вимкнень, яка передбачена графіками, зазначають у «Львівобленерго». 

"Наголошуємо, що наразі погодинні відключення не впроваджені. У разі розпорядження НЕК «Укренерго» про введення графіків, ми одразу проінформуємо про це на офіційних ресурсах ПрАТ «Львівобленерго» — сайті, сторінках у соцмережах, чат-ботах та онлайн-сервісах.", — заявили в компанії. 

Жителям області радять зменшити користування електроенергією під час ранкових та вечірніх піків навантажень (07:00 – 12:00 та 18:00 - 23:00) для того, щоб уникнути впровадження графіків відключень. 

Енергетики просять всіх споживачів раціонально використовувати електроенергію:

  • за можливості, переносити використання потужних приладів з пікових ранкових та вечірніх годин на нічні, коли споживання низьке;
  • намагатись не включати одночасно потужні прилади (наприклад, бойлер та пральну машину);
  • не вмикати кондиціонер у пікові години споживання. При використанні кондиціонера – ставити його на вищу температуру, ніж ви звикли;
  • кип’ятити стільки води, скільки вам потрібно у конкретний час. Якщо у вас є газова плита - краще кип'ятити воду на ній.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ