Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

У Львові назвали переможців інтернетолімпіади «КіТ»

У Львові відбувся фінальний етап нової інтернет-олімпіади «Квести і Тести» (КІТ)
фото пресслужби ЛМР

У Львові визначили переможців унікальної інтернет-олімпіади з англійської мови, які отримають 50 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

У Львові відбувся фінальний етап нової інтернет-олімпіади «Квести і Тести» (КІТ). За призові місця, виконуючи цікаві завдання з англійської мови, змагались учні 7, 8, 9 класів.

«Навіть у такий непростий час ми продовжуємо розвивати освіту заради наших дітей. Разом з компанією Lionwood.software, яка створила для наших шкіл електронний щоденник НІТ - Навчання і Технології, ми вирішили повністю змінити формат шкільної олімпіади.

Залишили найважливіше - знання та бажання дітей. Натомість друковані листочки замінили на онлайн-тести, які можна виконати з гаджета у будь-якому зручному місці, і запропонували взяти участь абсолютно всім учням наших шкіл. А всі результати підраховувала програма. Наші діти заслуговують на такий сучасний формат змагань», - наголосив керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.

Перша естафета олімпіад КІТ проходила у два етапи. На першому етапі, який проходив онлайн на початку лютого, завдання можна було проходити і вдома і в школі, адже для цього був потрібен лише гаджет та доступ до мережі інтернет. Тут тести складались із 45 питань. І за результатами цього етапу було відібрано по 10 фіналістів з кожного з класів: з 7-го, з 8-го і з 9-го.

Вчора ж відбувся другий – фінальний очний етап. І вже тут було визначено та нагороджено по 3 переможці серед учнів 7, 8 та 9 класів. Призовий фонд олімпіади склав 240 000 грн. Найактивніші учні, які посіли І місце, за свої знання отримали нагороду у розмірі 50 000 грн, за ІІ місце – 20 000 грн та за ІІІ місце – 10 000 грн.

«Над проєктом КІТ працювало 25 спеціалістів: технічні працівники, дизайнери, методисти. Це є справді дуже якісно зроблені змагання для усіх учнів 7-9 класів, які люблять вивчати англійську мову. До того ж за свої знання, наполегливість і кмітливість можна було виграти круті призи», – зазначив Юрій Каміновський, операційний директор компанії Lionwood.software, яка розробила платформу НІТ.

Отже, переможцями олімпіади стали:

7 клас

  • 1 місце - Боловицьких Катерина (школа №50)
  • 2 місце - Фесік Лев (школа №43)
  • 3 місце - Хуснутдінова Марта (ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса)

8 клас

  • 1 місце - Барна Анастасія (Львівський фізико-математичний ліцей)
  • 2 місце - Федорова Каріна (ліцей "ЕКОЛЕНД")
  • 3 місце - Забродська Катерина (ліцей ім. В. Симоненка)

9 клас

  • 1 місце - Яців Дарина (ліцей №2)
  • 2 місце - Доценко Світлана (ліцей №37)
  • 3 місце - Онищенко Андріана (ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ