Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура  |  Війна з Росією

У Львові презентували фільм латвійської режисерки про війну в Україні

Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
1/2
Прем’єра фільму режисерки та продюсерки з Латвії Жакліни Ціновської «Нульове громадянство Лінояса» відбулася 28 березня у Львівському палаці мистецтв. Про це повідомляє ЛОР.
Стрічка є першою частиною документальної трилогії під назвою «Добрий день, ми з України». Фільм розповідає про професійних військових, митців, бізнесменів, психологів, музикантів, представники багатьох професій, які захищають Україну.

Понад рік латвійська режисерка Жакліна Ціновська знімає в Україні серію документальних фільмів.

«Документалістика про нашу війну – це також зброя. Нещодавно ми переконалися в цьому, коли документальний фільм «20 хвилин у Маріуполі» отримав Оскар. Латвійська режисерка розповіла про героїчних захисників України, які бʼються за нас на передовій. Правда про війну в Україні є важливим аргументом для іноземних партнерів, а також доказом у міжнародних судах. Дякую всім, хто ризикуючи життям, збирає, зберігає і поширює інформацію про війну», – зазначив на прем'єрі депутат Львівської обласної ради Захар Миляник.

Кінопоказ організувало Українське Фотографічне Товариство, Львівський Фотомузей, Львівський палац мистецтв та Почесне консульство Латвійської Республіки у м. Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ