Слухай онлайн
Культура

У Львові презентували оригінальний путівник "В дорогу з Франком!"

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/3
У Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка представили оригінальний путівник туристичною Львівщиною, головним персонажем-мандрівником та гідом-екскурсоводом у якому є сам Іван Франко. Про це повідомили 7 червня у пресслужбі ЛОДА.

Видання приурочене до відновлення пам’ятного знака на честь Івана Франка на горі Пікуй з нагоди 165-річного ювілею письменника та адресоване не тільки фахівцям у галузі франкознавства, музейництва і туризму, а й усім аматорам подорожей і здорового способу життя.

У заході взяв участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

"Іван Франко – постать надзвичайно цікава і багатогранна. Знаємо його як науковця, політика, поета і громадського діяча. І ось, завдяки зусиллям небайдужих людей, сьогодні маємо можливість відкрити для себе Франка як палкого мандрівника або, як кажуть по-сучасному, тревел-блогера. Від щирого серця дякую усім, хто долучився до того, аби видання "В дорогу з Франком. Мандруймо Львівщиною" з’явилося на світ. Вражений вашим ентузіазмом, наполегливістю та творчим підходом. Дякую за вашу працю і бажаю, щоб сил та наснаги для нових звершень лише побільшало!", - сказав Іван Собко.

У виданні вперше передруковано унікальний примірник поетичної хроніки Івана Франка «В дорогу!» з автографами учасників знаменитої студентської мандрівки 1884 року з фондів Музею. Також у книжці вміщено забуту Франкову статтю "Верх Пікуя", маловідомі спогади Тараса Франка про батька-мандрівника, практичні поради туристам і цікаві факти.

Видання здійснено в рамках проєкту "Франкомандри +" за підтримки Українського культурного фонду та в рамках реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2021–2025 роки за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Серед ініціаторів видання книжки - Олесь Пограничний, директор школи "Вільні і небайдужі". 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ