Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові тепер можна створити власну поштову марку

Сьогодні, 30 березня, у відділенні «Укрпошти», що розташоване на вул. Словацького,1, запрацювала нова дільниця «Власна марка». Відтепер мешканці можуть замовляти власну поштову марку в регіональній дільниці. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Я хочу подякувати Вам за те, що у наших реаліях, ви працюєте та розвиваєте пошту. Я переконаний, що з таким підходом до праці у нас є майбутнє», - зазначив під час відкриття начальник управління транспорту і зв'язку департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Тарас Оприск.

Власну поштову марку можна виготовити упродовж 1-2 годин, якщо її макет одразу погоджують з клієнтом. Створення регіональних дільниць «Власна марка» – черговий крок шанувальникам поштових мініатюр та ексклюзивних подарунків.

Зауважимо, що персоніфікована поштова марка з’явилась 16 років тому, а ідея її створення виникла у Австралії. В Україні таку марку почали друкувати у 2007 році.

З нагоди відкриття на Львівщині нової дільниці урочисто погасили поштову марку.

Унікальний продукт від Укрпошти «Власна марка» – це можливість приготувати друзям ексклюзивний подарунок; спосіб привітати колег з професійним чи державним святом; нагода відзначити й зафіксувати на пам’ять важливі події свого життя; можливість оплачувати свою особисту чи комерційну кореспонденцію Власними поштовими марками (власне зображення, логотип компанії або її новий продукт тощо).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ